Statuss:
Noslēdzies
Sabiedrība ar dvēseli logo

Konkursa mērķis

Uzlabot dzīves kvalitāti Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, balstoties uz iedzīvotāju iniciatīvu

Konkursa organizētājs

Ogres novada pašvaldība

Konkursa būtība

Konkursa ietvaros iedzīvotāju grupas, biedrības, sabiedriskās organizācijas, nevalstiskās organizācijas un nodibinājumi var pieteikt projektus, kas tiek īstenoti Ogres novada administratīvajā teritorijā, ir saistīti ar dzīves kvalitātes uzlabošanu un sniedz labumu pēc iespējas plašākai sabiedrībai.

Konkursā pieejamais finansējums

40 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība)

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam, ir 1500 EUR

Informācija par 2020. gada projektu konkursu

Projektu iesniegšanas gala termiņš – 2020. gada 3. marts plkst. 18.00.

Konkursa ietvaros ir saņemti 39 projektu pieteikumi, t.sk. 13 projekti, kas īstenojami Ogres pilsētas teritorijā, un 26 projekti, kurus plānots īstenot novada pagastos (6 projekti - Suntažu pagastā, 4 projekti - Ķeipenes pagastā, pa 3 projektiem - Lauberes, Madlienas un Taurupes pagastos, pa 2 projektiem - Krapes, Mazozolu un Ogresgala pagastā, 1 projekts - Meņģeles pagastā). No tiem tika apstiprināti 28 projekti, piešķirot to realizācijai Ogres novada pašvaldības finansējumu 40 000 EUR apmērā.

Pievienotie faili

Izsludina projektu konkursu “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā”
Apstiprināti projektu konkursa “Veidojam vidi ap mums Ogres novadā” pieteikumi
Iedzīvotāji aktīvi iesaistījušies dzīves vides kvalitātes uzlabošanā