Ir pabeigti būvniecības darbi Rembates parkā, īstenojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) līdzfinansētu projektu „Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē, 2. kārta” (projekta Nr. 17-04-AL02-A019.2201-000005).

Projekta “Rembates parka labiekārtošana Lielvārdē, 2.kārta” ietvaros tika labiekārtota Rembates parka daļa ap Spīdalas saliņu – tika veikta gājēju celiņu izbūve, estrādes kāpņu remonts, izbūvētas platformas vides dizaina objektiem - Goda krēsliem ievērojamiem novadniekiem. Labiekārtošanas darbus veica SIA “CBB”.

Parka labiekārtojums tika papildināts ar dabīgiem parkiem un ainavām paredzētām rotaļu iekārtām - firmas “Lappsett”  koka dabīgās sērijas “Flora” rotaļu iekārtām, kas piemērotas dažāda vecuma bērniem.  SIA “FIXMAN” izstrādāja bērnu rotaļu laukuma skici, paredzot  uzstādīt 2 slīdkalniņus, līdzsvara trasi, tīkla kāpelēšanas rotaļu, šūpoles. Rotaļu laukumam tika izvēlēts kvalitatīvs  gumijas plātņu segums (skat. rotaļu laukuma skici pielikumā). Parka labiekārtošanas darbus pilnībā pabeidza līdz 2018.gada 29.jūnijam.

Projekta mērķis bija veicināt rekreācijas iespējas iedzīvotājiem un tūrisma attīstību Lielvārdes novadā, labiekārtojot valsts nozīmes dabas aizsardzības objektu – Rembates parku Lielvārdē.

Projekta kopējās izmaksas bija 77 463,40 EUR, no tām Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējums bija 35 000,00 EUR un Lielvārdes novada pašvaldības finansējums bija 42 463,40 EUR.

Projekts tika īstenots vietējās rīcības grupas Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Kontaktinformācija:

Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldīšanas nodaļas projektu vadītāja Santa Zvirbule,

santa.zvirbule@lielvarde.lv, tālr. 29181544

Leader