Lielvārdes novada pašvaldība ir īstenojusi Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu Nr. 3.3.1.0/17/I/042 „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā”.

Projekta ietvaros veikti būvdarbi pašvaldības autoceļa "Pamati-Lejasplošas" posmam, demontējot esošo segumu un ieklājot jaunu asfaltbetona segumu.

Būvdarbu līgumcena ir 745 106,59 eiro (ar PVN), no tiem 456 899,36 eiro (61,32%) Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 72 051,81 eiro (9,67%) valsts budžeta dotācijas un 216 155,42 eiro (29,01%) – pašvaldības finansējums.

Darbus būvobjektā veica SIA “Vianova”, būvuzraudzību nodrošināja AS “Ceļuprojekts”.

Saskaņā ar līgumu pārbūves būvdarbus bija jāpabeidz četru mēnešu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

NAP un ERAF logo

Publikācijas:

Lēdmanes pagastā 6.augustā tika uzsākti būvdarbi pašvaldības autoceļa "Pamati-Lejasplošas" posmam.

Būvdarbi norisinās Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta Nr.3.3.1.0/17/I/042 „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā” ietvaros.

Remontdarbu laikā tiks demontēts esošais segums un ieklāts jauns asfaltbetons. Darbus veiks SIA “Vianova” un par būvuzraudzību rūpēsies AS “Ceļuprojekts”.

Saskaņā ar līgumu, pārbūves būvdarbus paredzēts pabeigt četru mēnešu laikā no darbu uzsākšanas, neieskaitot tehnoloģisko pārtraukumu.

Būvdarbu līgumcena ir 749 595,00 eiro (ar PVN), no tiem 61,32% ERAF finansējums, 9,67% valsts budžeta dotācijas un 29,01% Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.

Lai nodrošinātu transporta kustību, atbilstoši saskaņotajai satiksmes organizācijas shēmai (skatīt pielikumā), tiks slēgta 1 braukšanas josla un satiksme organizēta pa vienvirziena brauktuvi.

Izstrādājot satiksmes organizācijas shēmu, ir maksimāli ņemti vērā visi aspekti, lai būvdarbu laikā tiktu nodrošināta transporta kustība pa rekonstruējamo ceļu.

Madara Malahovska, Attīstības un pašvaldības īpašumu pārvaldības nodaļas projektu vadītāja

Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā ir pabeigti projekta Nr.3.3.1.0/17/I/042 „Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide Lielvārdes novada Lēdmanes pagastā” ietvaros plānotie labiekārtošanas darbi, sasniedzot projektā izvirzīto mērķi – pārbūvēts autoceļš “Pamati –  Lejasplošas”, tādējādi veicinot privāto investīciju palielinājumu un radīto darba vietu skaita pieaugumu. Būvdarbu līgumcena ir 745 106.59 eiro (ar PVN), no tiem 456 899,36 euro (61,32%) Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums, 72 051,81 euro (9,67%) valsts budžeta dotācijas un 216 155,42 euro (29,01%) Lielvārdes novada pašvaldības finansējums.

Būvdarbus veica SIA “Vianova”, savukārt būvniecības darbu gaitu objektā uzraudzīja AS “Ceļuprojekts”.