Publicitātes raksti izdevumā "Lielvārdes novada ziņas": "Aicinām pieteikties attālinātajām Zumbas nodarbībām" un "Lielvārdes novadā bezmaksas veselības akt.turpināsies līdz 2023".

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā

Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Sociāla fonda līdzfinansētu projektu „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā” (projekta nr. 9.2.4.2/16/I/081)

Projekta mērķis: ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem Lielvārdes novada iedzīvotajiem, jo īpaši, teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga kompleksus informatīvus un izglītojošus pasākumus Lielvārdes novada administratīvajā teritorija.

Galvenās aktivitātes:

• Slimību profilakses pasākumi mērķa grupai un vietējai sabiedrībai (sirds un asinsvadu slimību, onkoloģijas slimību profilakses pasākumi, nodarbības jaunajiem vecākiem un garīgās veselības profilakses pasākumi).
  • Veselības veicināšanas pasākumi mērķa grupai un vietējai sabiedrībai (semināri par garīgās (psihiskās) veselības jautājumiem, Bērnu emocionālās audzināšanas skola, atkarību mazināšanas pasākumi, izglītojošas nometnes, fizisko aktivitāšu veicināšanas pasākumi – interešu grupu nodarbības (nūjošana, skriešana, vingrošana, joga, netradicionālie sporta veidi, u.c.), tautas sporta nodarbības trenera vadībā (futbols, volejbols, stafetes, orientēšanās, badmintons u.c.), peldēšanas nodarbības, vingrošanas nodarbības senioriem un bērniem, zumbas nodarbības; Uztura skola par veselīga uztura lietošanu, nodarbības grūtniecēm.
  • Informācija par projekta īstenošanu un publicitātes pasākumi
  • Projekta īstenošanas nodrošināšana
  • Projekta vadības nodrošināšana

Projekta kopējās izmaksas: 193 672.00 Eur; (sakarā ar līguma grozījumiem)