urdavina [at] ogresnovads.lv

Melioratoru iela 10, Ikšķile, Ogres novads, LV-5052

Darbinieki

Valda Krinkele

Ikšķiles pirmskolas izglītības iestādes “Urdaviņa” direktore
valda.krinkele [at] ogresnovads.lv
PII Urdaviņa Ikšķile

Pirmsskolas izglītības iestāde “Urdaviņa” atvērta 1986. gada 1.aprīlī. Mēs esam saziedējuši kā skaista ziedu pļava – Vizbulītes, Saulespuķes, Dadzīši, Māllēpītes, Pienenītes, Purenītes, Mežrozītes, Neaizmirstulītes, Sarkanais āboliņš, Vijolītes, Kaķpēdiņas, Margrietiņas, Mārpuķītes, Rudzupuķes, Magonītes un Zvaniņi.

Izglītības iestādes misija – Ievērojot bērnu individuālās spējas, attīstības likumsakarības, efektīvi sadarbojoties profesionālai komandai, sniegt bērnu vajadzībām nepieciešamās zināšanas, prasmes un iemaņas, bērniem attīstošā, drošā, atbalstošā vidē.

Izglītības iestādes vīzija par izglītojamo – Mūsdienīga, inovatīva pirmsskola, kurā tiek nodrošināta izglītojamo harmoniska un vispusīga attīstība - patstāvīgs, atbildīgs, darbīgs, drošs, vesels bērns