Politiski represēto personu salidojums Ikskile 082022

Latvijas politiski represēto personu 23. salidojums notiks Ikšķilē, Ikšķiles estrādē, 13. augustā plkst. 13.00.

Pēc  salidojuma atklāšanas, karoga ienešanas, himnas uzrunu teiks Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētājs Ivars Kaļķis, Latvijas Valsts prezidents Egils Levits, LR Saeimas priekšsētāja Ināra Mūrniece, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete, citi viesi.

Svinīgās daļas noslēgumā tiks nolasīts LPRA valdes sagatavots 23. sibīriešu saieta dalībnieku aicinājums. Salidojuma dalībniekiem būs iespēja baudīt arī koncertu, kurā uzstāsies Kijivas Nacionālā Akadēmskā operetes teātra soliste Mariana Bondara (soprāns), Agija Ozoliņa Kozlovska (klavieres) un Strazdumuižas vīru vokālais ansamblis.

Saviesīgās daļas laikā muzicēs grupa Opuss C no Jelgavas, solists Vitālijs Upenieks, pauzēs būs brīvais mikrofons.

Pasākums apdrošināts AAS BALTA, dežūrēs mediķu brigāde no ARS, būs bufete no Ogres "SierŠtelles" ar dažādiem gardumiem.

Vairāk informācijas: Latvijas politiski represēto personu 23. salidojums Ikšķilē | Ogres novada pašvaldība (ogresnovads.lv)

Salidojumu organize Latvijas Politiski represēto apvienība ar Ogres novada pašvaldības un citu pašvaldību atbalstu.