Kultūra
aicina darbā Kultūras pasākumu organizatoru - projektu vadītāju

Galvenie darba pienākumi:

  • izstrādāt priekšlikumus Ogres Mūzikas skolas kultūras dzīves veidošanai;
  • plānot, organizēt, producēt, vadīt koncertus un pasākumus Ogres Mūzikas skolā;
  • regulāri sagatavot preses relīzes Latvijas ziņu medijiem par Ogres Mūzikas skolas aktualitātēm;
  • skolas mājas lapas un sociālo tīklu administrēšana, kā arī skolas tēla spodrināšana un atpazīstamības veicināšana valstiskā un starptautiskā mērogā;
  • projektu radīšana un projektu dokumentācijas noformēšana vietējiem un starptautiskiem fondiem.

Prasības pretendentiem:

  • praktiska pieredze izglītības un kultūras pasākumu organizēšanā un vadīšanā;
  • pieredze vietējā un starptautiska mēroga projektu realizēšanā, kā arī pieredze darbā ar starptautiskiem partneriem finansējuma piesaistē;
  • augstākā izglītība kultūras vai sociālo zinību jomā;
  • muzikālā izglītība (vēlams mūzikas skolas diploms);
  • komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • pašiniciatīva, publiskās uzstāšanās spējas;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, biroja tehniku, MS office programmām;
  • teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • interesantu darba vidi, radošus un atsaucīgus kolēģus;
  • iespēju pilnveidoties un realizēt savas idejas;
  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Amatam noteikta: 33. amata saime, 7. mēnešalgu grupa. Bruto mēnešalga 850 euro.

Pieteikuma vēstuli (CV, motivācijas vēstule, izglītības dokumentu kopijas) lūdzam sūtīt līdz 2019. gada 4. oktobrim plkst. 17.00 elektroniski uz e-pastu atvars.lakstigala@ogresnovads.lv vai personīgi Ogres Mūzikas skolas lietvedībā, vai pa pastu uz adresi: Brīvības iela 50, Ogre, Ogres novads, LV-5001. Uz aploksnes norādot - Pieteikums kultūras pasākumu organizatora amatam.

Uzziņas elektroniski: atvars.lakstigala@ogresnovads.lv vai pa tālruni 26558451.