Ikšķile Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Ikšķiles estrādes vizualizācija

2022. gada 1. decembrī plkst. 18.00 Ikšķiles Tautas namā Ogres novada pašvaldība rīko tikšanos ar Ikšķiles iedzīvotājiem saistībā ar Ikšķiles estrādes pārbūvi.

Tikšanās laikā:

• Ikšķiles estrādes jumta izbūves vizualizācijas autors prezentēs savu ieceri par par šo objektu;
  • tiks uzklausīti iedzīvotāju komentāri un viedokļi par Ikšķiles estrādes izbūves projekta risinājumu.

Pēc Ogres novada pašvaldības pasūtījuma šogad tika veikta priekšizpēte Ikšķiles estrādes pārbūvei, paredzot jumta izbūvi virs estrādes un skatītāju sēdvietām. Priekšizpētes ietvaros augustā iedzīvotāju balsojumam tika nodotas vairākas vizualizācijas Ikšķiles estrādes jumta izbūvei.

Virs estrādes bija paredzēts izbūvēt jumta konstrukciju, kas būtu viegli uzliekama un noņemama, lai, ņemot vērā Latvijas nepastāvīgos laikapstākļus, paplašinātu kultūras pasākumu organizēšanas iespējas brīvdabas estrādē un uzlabotu estrādes apmeklētāju komfortu.