Skolas iela 4, Ikšķile ēka 01.2024.

18. janvārī pirms Ogres novada pašvaldības komiteju sēdēm pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis ziņoja, ka ziemas periodā būvdarbi turpinās trīs objektos novadā - ēku “Kaibalas skola” un Skolas ielā 4, Ikšķilē pārbūve, kā arī jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē. Savukārt ielu pārbūve atsāksies, iestājoties atbilstošiem laika apstākļiem.

Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Bijušajā Kaibalas skolas ēkā, kurā paredzēts ierīkot pirmsskolas izglītības iestādi, turpinās iekšējās elektroinstalācijas, iekārto griestu izbūves, kā arī sienu flīzēšanas darbi. Objektā ir uzstādītas iekšdurvis, pabeigta sienu krāsošana, veikti ugunsdrošības prasībās noteiktie būvdarbi, noslēgumam tuvojas arī ventilācijas sistēmas izbūve.

Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “KUUM” atbilstoši 2022. gada novembrī noslēgtajam līgumam. Objekta izbūve ir sadalīta divās kārtās, pirmās kārtas ietvaros tiks pabeigti ēkas pārbūves darbi, ko paredzēts veikt līdz šī gada jūnijam. Vairāk par objektu: Ēkas “Kaibalas skola” pārbūve

Ēkas Skolas ielā 4, Ikšķilē pārbūve kolāža 01.2024.
Ēkas Skolas ielā 4, Ikšķilē pārbūves darbi (2024. gada janvāris)

Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Ēkā Skolas ielā 4, Ikšķilē, kas tiek pārbūvēta par pašvaldības daudzfunkcionālu pakalpojumu centru, tiek veikti dažādi nobeiguma apdares darbi, linoleja ieklāšana, fasādes dekoratīvo plākšņu montāža pie ieejas mezgla, gaismekļu un iekšdurvju montāža, kā arī mēbeļu uzstādīšana.

Būvdarbus objektā veic SIA “JC” saskaņā ar 2022. gada jūlijā noslēgto līgumu, darbi jāpabeidz līdz 2024. gada marta beigām. Vairāk par objektu: Ēkas pārbūve Skolas ielā 4, Ikšķilē

Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē

Objektā ir pabeigta jumta un ēkas logu montāža, noslēgumam tuvojas grīdu ieliešanas darbi, turpinās inženierkomunikāciju izbūve ēkas iekšienē un iekšējie apdares darbi, uzsākta ārējās ventilējamās fasādes montāža un kāpņu telpu ārējā siltināšana.

Būvdarbu līgums ar piegādātāju apvienība „CMB&NEWCOM” noslēgts 2022. gada decembrī.  Līguma izpildes termiņš 2024. gada 30. aprīlis. Vairāk par objektu: Jaunas moduļu tipa pirmsskolas izglītības iestādes būvniecība Lielvārdē