Lokālplānojumi
aero11

Apstiprināta lokālplānojuma "Lokālplānojums Ogres aizsargājamās apbūves teritorijām Ogres, Ogres pilsētas centra 20. un 30. gadu apbūves un Ogres parka vasarnīcu kolonijas apbūvei un tai pieguļošai teritorijai kā teritorijas plānojuma grozījumi" pilnveidotā redakcija.

2018.gada 21.jūnijā ar Ogres novada pašvaldības domes sēdes lēmumu (protokols Nr.9, 53.§), apstiprināta lokālplānojuma "Lokālplānojums Ogres aizsargājamās apbūves teritorijām Ogres, Ogres pilsētas centra 20. un 30. gadu apbūves un Ogres parka vasarnīcu kolonijas apbūvei un tai pieguļošai teritorijai kā teritorijas plānojuma grozījumi" pilnveidotā redakcija un pieņemti saistošie noteikumi Nr.12/2018 "Lokālplānojums kā Ogres novada teritorijas plānojuma grozījumi aizsargājamās apbūves teritorijās Ogres pilsētas centrā un tām piegulošajām teritorijām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi".

Saistošie noteikumi ir stājušies spēkā 2018.gada 30.jūnijā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saistošie noteikumi īstenojami no 2018.gada 28.septembra.

Pievienotie dokumenti:

Ogres novada pašvaldības domes 2018.gada 21.jūnija lēmums “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums Ogres aizsargājamās apbūves teritorijām Ogres, Ogres pilsētas centra 20. un 30. gadu apbūves un Ogres parka vasarnīcu kolonijas apbūvei un tai pieguļošai teritorijai kā teritorijas plānojuma grozījumi” apstiprināšanu”

Ogres novada pašvaldības domes 2018.gada 10.oktobra lēmums “Par Ogres novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr.21/2018 “Grozījums Ogres novada pašvaldības 2018.gada 21.jūnija saistošajos noteikumos Nr.12/2018 “Lokālplānojums kā Ogres novada teritorijas plānojuma grozījumi aizsargājamās apbūves teritorijās Ogres pilsētas centrā un tām piegulošajām teritorijām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi”” apstiprināšanu”

Ogres novada pašvaldības domes 2018.gada 18. oktobra saistošie noteikumi Nr.21/2018 “Grozījums Ogres novada pašvaldības 2018.gada 21.jūnija saistošajos noteikumos Nr.12/2018 “Lokālplānojums kā Ogres novada teritorijas plānojuma grozījumi aizsargājamās apbūves teritorijās Ogres pilsētas centrā un tām piegulošajām teritorijām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi”