Ogre Lokālplānojumi Ziņas, jaunumi
Lokālplānojums zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres novadā

Ogres novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) informē, ka ar Pašvaldības domes 2024. gada 27. marta lēmumu “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums zemes vienībai Petūniju ielā 13 Ogrē, Ogres nov.” 1.1. redakcijas  apstiprināšanu” ar Pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.6/2024 “Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov. Teritorijas izmantošanas noteikumi un Grafiskā daļa.” (turpmāk – SN6/2024) apstiprināta lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 7480 003 1285,  1.1. redakcija.

N6/2024 stājās spēkā 2024.gada 6.aprīlī. Atbilstoši Teritorijas attīstības plānošanas likuma 27.pantam divu mēnešu laikā pēc tam, kad stājušies spēkā saistošie noteikumi, ar kuriem apstiprināts vietējās pašvaldības lokālplānojums, persona Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (turpmāk – VARAM) var iesniegt iesniegumu par vietējās pašvaldības lokālplānojumu. Desmit dienu laikā pēc tam, kad beidzies minētais iesniegumu iesniegšanas termiņš, VARAM informē vietējo pašvaldību par saņemtajiem iesniegumiem un, ja iespējams, norāda, kādā apjomā vietējās pašvaldības lokālplānojumus var īstenot līdz dienai, kad tiks izdots ministra rīkojums vai, ja iesniegumi nav saņemti, informē par to vietējo pašvaldību, norādot dienu, kad pašvaldība var uzsākt attiecīgo saistošo noteikumu īstenošanu. Mēneša laikā no dienas, kad beidzies iesniegumu iesniegšanas termiņš, VARAM izvērtē iesniegtos iesniegumus. Ja, izskatot iesniegumu, tiek konstatēti lokālplānojuma vai to daļas izstrādes procedūras pārkāpumi vai neatbilstība normatīvo aktu prasībām, ministrs izdod rīkojumu apturēt saistošos noteikumus, informējot par to iesnieguma iesniedzēju. Par to, ka pārkāpumi nav konstatēti, VARAM informē arī vietējo pašvaldību un vienlaikus nosaka dienu, kad var uzsākt attiecīgo saistošo noteikumu īstenošanu.

Ar minēto Pašvaldības domes lēmumu un Lokālplānojuma materiāliem iespējams iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā (https://geolatvija.lv/geo/tapis?documents=open#document_29359).

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa –funkcionālais zonējums

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa – transporta shēma

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa – šķērsprofils

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Grafiskā daļa – zemes vienības sadales priekšlikums

Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov., Paskaidrojuma raksts

Ogres novada pašvaldības domes 2024. gada 27. marta lēmums “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums zemes vienībai Petūniju ielā 13 Ogrē, Ogres nov.” 1.1. redakcijas  apstiprināšanu

Ogres novada pašvaldības 2024.gada 27.marta saistošie noteikumi Nr.6/2024 “Lokālplānojuma zemes vienībai Petūniju ielā 13, Ogrē, Ogres nov. Teritorijas izmantošanas noteikumi un Grafiskā daļa.”