Lokālplānojumi
aero11

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2019.gada 21.februāra lēmumu “Par lokālplānojuma “Lokālplānojuma Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Kalna prospektu, Rīgas ielu, Ziedu ielu un Ogres upi, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa” grozījumu apstiprināšanu” tika apstiprināti grozījumi lokālplānojumā “Lokālplānojuma Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Kalna prospektu, Rīgas ielu, Ziedu ielu un Ogres upi, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa” un Pašvaldības saistošie noteikumi Nr.5/2019 “Grozījumi lokālplānojumā “Lokālplānojuma Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Kalna prospektu, Rīgas ielu, Ziedu ielu un Ogres upi, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa””.

Saistošie noteikumi stājušies spēkā 2019.gada 1.martā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Saistošie noteikumi būs īstenojami pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pozitīva atzinuma saņemšanas.

Saistošie noteikumi īstenojami no 2019.gada 7.maija.

Pievienotie dokumenti: