Lokālplānojumi
aero11

2018. gada 19. jūlijā ar Ogres novada pašvaldības domes sēdes lēmumu (protokols Nr.12, 14.§) apstiprināts lokālplānojums “Lokālplānojums Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām” un saistošie noteikumi Nr.15/2018 “Lokālplānojums Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa”.

Saistošie noteikumi stājušies spēkā 2018.gada 1.augustā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Saistošie noteikumi īstenojami no 2018.gada 8.oktobra.

2019.gada 21.martā stājās spēkā Individuālās aizsardzības zonas (turpmāk – IAZ) projekts vietējās nozīmes arhitektūras piemineklim “Dzīvojamā ēka” (valsts aizsardzības Nr.8295), Zaķu ielā 14, Ogrē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 74010030223001.

IAZ projekts ap vietējās nozīmes arhitektūras pieminekli “Dzīvojamā ēka” izstrādāts ar mērķi nodrošināt kultūras pieminekļa aizsardzību un saglabāšanu, samazināt dažāda veida negatīvu ietekmi uz to, kā arī nodrošināt kultūras pieminekļa vizuālo uztveri.

IAZ projekts ir saistošs visām fiziskajām un juridiskajām personām – zemes īpašniekiem, tiesiskiem valdītājiem, lietotājiem un nomniekiem, uzsākot kultūras pieminekļa IAZ teritorijas plānošanu un apbūvi, zemes īpašumu izmantošanu, sadalīšanu, apvienošanu, robežu pārkārtošanu, būvju projektēšanu, būvniecību, atjaunošanu, pārbūvi, restaurāciju, nojaukšanu vai citu saimniecisko darbību.

Pievienotie dokumenti:

Ogres novada pašvaldības 2018.gada 19.jūlija saistošie noteikumi Nr.15/2018 “Lokālplānojums Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa”

Ogres novada pašvaldības domes 2018.gada 18.oktobra lēmums “Par Ogres novada pašvaldības saistošo noteikumu Nr.22/2018 “Grozījums Ogres novada pašvaldības 2018.gada 19.jūlija saistošajos noteikumos Nr.15/2018 “Lokālplānojums Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa”” apstiprināšanu”

Ogres novada pašvaldības 2018.gada 18.oktobra saistošie noteikumi Nr.22/2018 “Grozījums Ogres novada pašvaldības 2018.gada 19.jūlija saistošajos noteikumos Nr.15/2018 “Lokālplānojums Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā starp Meža prospektu, Zaķu ielu un Dzilnas ielu, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu jaunas izglītības iestādes vajadzībām. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa”