Satiksme, ceļi Lielvārde Ziņas, jaunumi
Būvdarbu laikā no 1. marta tiks slēgts stacijas autostāvlaukums Lielvārdē

Ogres novada pašvaldība informē, ka no š.g. 1.marta būvuzņēmējs veiks sagatavošanās darbus, lai atsāktu būvdarbus Stacijas ielas un stacijas autostāvlaukuma pārbūvei Lielvārdē. Būvdarbu laikā auto stāvlaukums Stacijas ielā 20B tiks slēgts satiksmei un auto novietošanai. Aicinām iedzīvotājus savus auto novietot citās (atļautās) vietās, piemēram, auto stāvlaukumā pie Lielvārdes Kultūras nama, kas atrodas 650 metru jeb 8 minūšu gājiena attālumā.

Aktīvi ielu pārbūves būvdarbi Rembates, Stacijas, A.Pumpura, Meža un Uzvaras ielā tiks atsākti, tiklīdz iestāsies būvdarbiem labvēlīgi laikapstākļi. Plānots, ka būvdarbi visās piecās ielās tiks pabeigti 7 mēnešu laikā, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu ziemas periodā. Līdz Lielvārdes pilsētas svētkiem, kas plānoti jūlija beigās, piecu ielu pārbūve Lielvārdē būs pabeigta!

Ogres novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt saprotošiem un ar iecietību izturēties pret neērtībām būvdarbu laikā. Neērtības būs īslaicīgas, taču ieguvums – mūsdienīga un sakopta vide – būs uz ilgu laiku!

Lielvardes ielas 2 25092022