Ogres novada garšas meklējumos

Ogres novada pašvaldība līdz 16. augustam aicina talantīgos un radošos garšu meistarus (iedzīvotājus, komersantus un mājražotājus) pieteikties konkursā OGRES NOVADA GARŠAS MEKLĒJUMOS, kurā lielāko atzinību guvušais meistarstiķis saņems titulu OGRES NOVADA GARŠA.

Konkursa 1.kārta norisināsies 19. augustā plkst. 12.00 Ogres pilsētas svētku “Šeit dzimst leģendas” ietvaros Ogres novada Kultūras centra Vasaras dārzā Brīvības ielā 15, Ogrē.

Konkursa mērķis ir atklāt Ogres novadam raksturīgu un unikālu garšu (ēdienu vai dzērienu) un tā īpašo nosaukumu. Piešķirot šim ēdienam novadu reprezentējošu nosaukumu, tiks veicināta novada atpazīstamība, tūrisma jomas un uzņēmējdarbības vides attīstība.

Konkursam var pieteikties fiziska persona, kura konkursa norises dienā ir sasniegusi vismaz 16 gadu vecumu un kuras dzīvesvieta ir deklarēta Ogres novada pašvaldības administratīvajā teritorijā vai kurai pieder likumā noteiktajā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums Ogres novada administratīvajā teritorijā, un juridiska persona, kuras juridiskā adrese ir reģistrēta Ogres novada administratīvajā teritorijā. Katrs dalībnieks var iesniegt neierobežotu produktu piedāvājumu skaitu.

Pieteikšanās konkursam, aizpildot anketu okultura.lv/par-mums/pieteikumi/

Konkursa apmeklētāji varēs degustēt konkursa dalībnieku piedāvātos meistarstiķus, vērtēt tā nosaukumu, kā arī piedalīties balsojumā par unikālo Ogres novada garšu un produkta īpašo nosaukumu.

Produktus vērtēs konkursa apmeklētāji un konkursa žūrija vismaz 5 cilvēku sastāvā. Konkursa apmeklētāju balsojumam un komisijas žūrijas balsojumam būs vienlīdzīgs vērtējums rezultātu noteikšanā.

Ja konkursa 1. kārtā balsojuma rezultātā divi vai vairāk Ogres novada garšas un ēdiena nosaukuma pretendenti būs saņēmuši vienādu vai līdzīgu punktu skaitu (līdz 15 punktu intervālam), tiks rīkota konkursa nākamā kārta. Par uzvarētāju tiks atzīts konkursa dalībnieks, kurš balsojumā būs ieguvis vislielāko balsu skaitu.

Vairāk informācijas par konkursa norisi Ogres novada pašvaldības domes 20. jūlija apstiprinātajā konkursa nolikumā.

Datums 18.–19. augusts, 2023
LaiksVisu dienu
Atrašanās vietaOgre

Ogres pilsētas svētki