Ogres novads Ikšķile Ziņas, jaunumi
Santa Rode

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 22. decembrī deputāti, balsojot ar balsu skaitīšanas zīmēm, Ogres novada Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes vadītāja vietnieka amatā iecēla Santu Rodi.

Ogres novada pašvaldība 2022. gada 13. septembrī izsludināja atklātu konkursu uz Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes vadītāja vietnieka amatu ar pieteikšanās termiņu līdz 2022. gada 18. oktobrim. Saņemto pretendentu pieteikumu izvērtēšanu veica Ogres novada Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes vadītāja vietnieka amata pretendentu izvērtēšanas komisija. Pamatojoties uz komisijas 2022. gada 2. decembra lēmumu, šim amatam virzīts pretendents, kurš saņēmis visaugstāko punktu skaitu saskaņā ar komisijas vērtējumu, - Santa Rode.

Atbildot uz deputāta Rūdolfa Kudļas jautājumu, kāda ir S.Rodes darba pieredze un motivācija darbam pašvaldībā, S.Rode atbildēja, ka viņai ir prieks pievienoties darbā Ogres novada pašvaldībā un atklāja, ka viņai ir teju 15 gadu pieredze finanšu nozarē, pēdējie četri gadi pavadīti mājās ar maziem bērniem, bet darbs pašvaldībā ir jauns izaicinājums un lieliska iespēja strādāt tuvu savām mājām un sava mīļā, dzimtā novada labā.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis vēlēja S.Rodei veiksmi un panākumus darbā ar iedzīvotājiem Ikšķilē.

Jaunos darba pienākumus S.Rode sāks pildīt 2023. gada 2. janvārī.