eku maketi

Ogres novada pašvaldība 2014.gada 5.augustā ir saņēmusi vēstuli no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kurā ministrija informē pašvaldību, ka līdz. š.g. 30.jūlijam nav saņemti iebildumi par Ogres novada domes š.g. 22.maijā apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr.18/2014 „Ogresgala ciema daļas, bijušās dārzkopības sabiedrības „Ogre” teritorijā Ogresgala pagastā, Ogres novadā lokālplānojuma grafiskā daļā un teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi.”

Līdz ar to lokālplānojums Ogresgala ciema daļā, bijušās dārzkopības sabiedrības „Ogre” teritorijā Ogresgala pagastā, Ogres novadā ir īstenojams no š.g. 5.augusta.

Ņemot vērā augstākminēto, Ogres novada pašvaldība tuvākajā laikā plāno izskatīt jautājumus par ielu nosaukumu piešķiršanu ielām un zemes vienību adresāciju lokālplānojuma teritorijā.

eku maketi