Izglītība
Izsludina atkārtotu konkursu uz galvenā speciālista metodiķa amatu

Prasības pretendentiem/-ēm:

• atbilstoša augstākā izglītība saskaņā ar Izglītības likumā un Ministru kabineta noteikumos par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību noteiktajām prasībām;
  • darba pieredze izglītības, izglītības vadības vai metodiskajā jomā vismaz trīs gadi;
  • normatīvo aktu pārzināšana un spēja izmantot ikdienas pienākumu veikšanai amatam atbilstošā jomā;
  • ļoti laba izpratne par amata pienākumu izpildi, finanšu plānošanu un pārvaldi;
  • ļoti labas saskarsmes spējas, prezentēšanas, komunikācijas un argumentācijas prasmes;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī („C” līmeņa 2.pakāpe), vēlamas vismaz vienas svešvalodas zināšanas („B” līmenis);
  • prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī (MS Office, Excel, Word u.c.);
  • ļoti laba reputācija.

Galvenie amata pienākumi:

• izstrādāt iekšējos un ārējos normatīvos aktus izglītības jomā;
  • koordinēt un nodrošināt metodiskā darba vadību novadā;
  • organizēt pašvaldības izglītības iestāžu pedagogu profesionālās meistarības pilnveidi un labās prakses popularizēšanu;
  • konsultēt pedagogus mācību mērķim atbilstošu metožu izvēlē;
  • organizēt metodisko materiālu izstrādi.

Pretendentiem/-ēm jāiesniedz šādi pieteikuma dokumenti:

• motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīvesgājuma apraksts (CV) Europass formātā;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas;
  • valsts valodas prasmes apliecība (ja nepieciešams);
  • eseja par iespējām un šķēršļiem mācību vides un procesa kvalitātes uzlabošanai, lai nodrošinātu mūsdienīgu un modernām tehnoloģijām atbilstošu mācību procesu un konkurētspējīgu izglītību Ogres novada pašvaldības izglītības iestādēs (brīvā formā līdz trīs A4 lapām).

Motivētu pieteikuma vēstuli, CV, eseju, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas ar norādi „PieteikumsOgres novada izglītības pārvaldes galvenā speciālista metodiķa amatam” aicinām sūtīt elektroniski (e-pasta adrese: ogredome@ogresnovads.lv) vai iesniegt personīgi Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, vai sūtot pa pastu uz adresi – Brīvības iela 33, Ogre, Ogres novads, LV-5001 līdz 2020.gada 8.martam. Tālrunis uzziņām 65068762 vai 65071166 (Personālvadības nodaļa).

Amatam noteikta: 29.amata saime, 10.mēnešalgu grupa (bruto mēnešalga no 1100 līdz 1287eiro).

Konkurss tiek organizēts saskaņā ar Ogres novada pašvaldības 2020.gada 15.janvāra iekšējiem noteikumiem Nr.1/2020 “Ogres novada izglītības pārvaldes pretendentu atlases konkursa nolikums”.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šā konkursa norisi.