Kultūra
Latviešu biedrības pulcējās Ogrē

Salidojumu atklāja Ogres Latviešu biedrības vadītāja Rita Auziņa. Biedrības vadītāja iepazīstināja viesus ar Ogres Latviešu biedrības darbību kopš tās izveidošanas dienas līdz šodienai, kā arī aicināja visām biedrībām domāt un rūpēties par to, kā turpmāk stiprināt un popularizēt latvisko dzīvesziņu, un uzsvēra nepieciešamību šajā darbā  iesaistīt jauniešus.

Salidojuma dalībnieku vidū bija arī Latviešu biedrību savienības valdes priekšsēdētāja Veronika Ramāne. Savas runas laikā viņa sveica Ogres Latviešu biedrību un mudināja visus būt aktīvākiem, veidot konkursus jauniešiem un veicināt latviskumu.

Salidojumā piedalījās Ogres novada pašvaldības domes Sociālo un veselības jautājumu komitejas priekšsēdētājs Māris Siliņš, kurš pasniedza Ogres novada pašvaldības Pateicības rakstus Ogres Latviešu biedrības priekšsēdētājai Ritai Auziņai, Ogres Latviešu biedrības līdzpriekšsēdētājai Olitai Horstei, Ilzei Gagainei, Vijai Ziemelei.

Latviešu biedrību salidojumā savus priekšlikumus un ierosinājumus darba aktivizēšanai izteica visi uz salidojumu ieradušies biedrību pārstāvji.

Pēc sveikšanas un diskusijām visi pasākuma dalībnieki tika aicināti uz Ogres Vēstures un mākslas muzeja izstādes “Latviskās dvēseles raksti” apmeklējumu un pastaigu pa Ogres pilsētu.