Būvvalde Pašvaldība Ziņas, jaunumi
Latvijas Būvinženieru savienības valde pulcējas izbraukuma sēdē Ogrē

Trešdien, 23. augustā, notika Latvijas Būvinženieru savienības valdes sēde; šoreiz valde pulcējās izbraukumā Ogrē, tiekoties ar Ogres novada būvvaldes vadību un pašvaldības pārstāvjiem.

Tikšanās notika Ogres Centrālajā bibliotēkā, kas skatē Gada labākā būve Latvijā 2021 bija laureāte divās nominācijās – Koka būve un Publiska jaunbūve. Bibliotēka ir koka konstrukciju ēka, kas atbilst nulles enerģijas ēku kategorijas prasībām.

Ciemiņi tika iepazīstināti ar Ogres novada pašvaldības jaunākajiem realizētajiem un tuvākā vai tālākā nākotnē iecerētajiem būvniecības projektiem. Klātesošos uzrunāja Ogres novada būvvaldes vadītāja Laura Kriviša-Budnika, Ogres novada pašvaldības Centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Aija Romanovska, kā arī citi novada pārstāvji.

Savukārt Latvijas Būvinženieru savienības valdes priekšsēdētājs Raimonds Eizenšmits iepazīstināja Ogres pašvaldības pārstāvjus ar LBS struktūru, galvenajiem darbības virzieniem un lielākajiem sadarbības projektiem, kuros LBS piedalās kā viens no organizatoriem – apbalvojums Būvindustrijas lielā balva, konkurss Energoefektīvākā ēka Latvijā, skate Gada labākā būve Latvijā u.c.

Pēc abu pušu prezentācijām un nelielas diskusijas LBS pārstāvji ekskursijā tika iepazīstināti ar Ogres Centrālās bibliotēkas ēku, pēc tam tika apmeklēta jaunā Ogres Valsts ģimnāzijas ēka un sporta arēna Ogre. Šis vērienīgais objekts tika nodots ekspluatācijā šā gada jūnijā, un šobrīd vēl turpinās aprīkojuma un mēbelējuma uzstādīšana, lai jau 1. septembrī ēka sāktu pilnvērtīgi pildīt savu funkciju. Sīkāks un detalizētāks šā objekta apraksts lasāms žurnāla Būvinženieris jaunākajā – augusta – numurā, kas pie lasītājiem nonāk tieši šajās dienās.

Foto: žurnāls Būvinženieris