Jānis Paleps

Ogres novada pašvaldības domes sēdē 30. martā Mazozolu pagasta pārvaldes vadītāja amatā tika iecelts Jānis Paleps.

Ogres novada pašvaldība pagājušā gada 5. novembrī izsludināja atklātu konkursu uz Ogres novada Mazozolu pagasta pārvaldes vadītāja amatu ar pieteikšanās termiņu līdz 2022. gada 28. novembrim. Pārvaldes vadītāja amatam saņemto pretendentu pieteikumu izvērtēšanu veica Ogres novada Mazozolu pagasta pārvaldes vadītāja amatu pretendentu izvērtēšanas komisija, kura ar augstāko vērtējumu šim amatam izvirzīja J.Palepu.

Domes sēdē deputāti nolēma ar 3. aprīli Mazozolu pagasta pārvaldes vadītāja amatā iecelt Jāni Palepu, nosakot 3 mēnešu pārbaudes laiku.

Pēc J.Palepa iecelšanas amatā Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis jaunajam kolēģim vēlēja veiksmi un norādīja, ka pēc trim mēnešiem, kad beigsies J.Palepa darba pārbaudes laiks, viņš dosies tikties ar Mazozolu iedzīvotājiem, uzklausot viedokli par pagasta pārvaldes vadītāja darbu, pēc kā tiks nolemts, vai J.Paleps turpinās darbu šajā amatā. “Jūsu uzdevums ir strādāt un darboties tā, lai Mazozoliem jūsu darbs būtu noderīgs un mazozoliešus apmierinātu jūsu darba kvalitāte, jo no tā ir atkarīga pagasta attīstība un tālākā dzīve,” norādīja E.Helmanis, paskaidrojot, ka novadā katram pagastam ir atstāts savs pārvaldnieks – pagasta saimnieks, kurš rūpējas par pagasta ļaudīm, iestādēm, teritoriju un lai novadā neveidotos nomales.

J.Paleps atklāj, ka šobrīd dzīvo Vecpiebalgas pagastā un Mazozoli atrodas vien 30 minūšu braucienā no viņa dzīvesvietas, ka ir apņēmības pilns ķerties klāt jaunajiem amata pienākumiem, bet konkrēti darba mērķi būs zināmi, kad būs iepazinis tuvāk pagasta saimniecību un iedzīvotāju problēmas.