Izglītība Satiksme, ceļi Ziņas, jaunumi
Autobuss_Turkalnes_pieturvieta

Ogres novada pašvaldība ir panākusi, ka ar šī gada 1. septembri tiek atklāts jauns reģionālās nozīmes autobusu maršruts Nr. 5386 Ogre– Turkalne–Tīnūži–Ikšķile–Ogre.

Darbu pie šī maršruta izveides sāka jau pagājušajā gadā. Notika sarunas ar Autotransporta direkcijas pārstāvjiem, iespējamā maršruta apzināšanā iesaistījās Satiksmes ministrijas, plānošanas reģiona, VAS “Latvijas valsts ceļi”, Autotransporta direkcijas, Latvijas dzelzceļa, sabiedrisko pārvadājumu uzņēmumu pārstāvji. Autotransporta direkcijas Sabiedriskā transporta padome šī gada 5. augusta sēdē apstiprināja jauno maršrutu, nosakot tam četrus reisus darba dienās un trīs reisus brīvdienās. Pēc Autotransporta direkcijas aprēķiniem, jaunajam maršrutam valsts budžetā nepieciešami papildus vairāk nekā 13 000 eiro. Vienojoties par jaunā maršruta ieviešanu, Ogres novada pašvaldība apņēmusies līdzfinansēt šo maršrutu, sedzot zaudējumus, kas saistīti ar jaunā sabiedriskā maršruta transporta nodrošināšanu, autobusam kursējot brīvdienās.

Reģionālās nozīmes maršruta Nr. 5386 Ogre–Turkalne–Tīnūži–Ikšķile–Ogre autobusu kustības saraksta pieturvietas: Mūzikas skola – Slimnīca – Kapi – Turkalne – Kursieši – Monētas – Pērles – Kranciema krustojums – Ceplīši – Dobelnieki – Ķepaiņi – Kalnakumpēni – Skola – Tīnūži – Lazdukalna kapi – Skolas iela – Ikšķiles administrācija – Sv.Meinarda sala – Ikšķiles Brīvā skola – A/S Ogre – Raiņa prospekts – Stadions – Mūzikas skola.

Jaunajā maršrutā autobusi kursēs no pieturas “Mūzikas skola”: darba dienās – plkst. 6.20, plkst. 13.30, plkst. 15.30 un plkst.18.30; brīvdienās – plkst.12.00, plkst.15.30, plkst.18.30.

Autobuss_Turkalnes_pieturvieta