Ēkas Skolas iela 4, Ikšķilē, vizualizācija

Ogres novada priekšsēdētājs Egils Helmanis un vairāki domes deputāti aicinājuši Ogres novada pašvaldības domes deputātu Tomu Āboltiņu nemaldināt LR Saeimas deputātus un sabiedrību, tai skaitā Ogres novada iedzīvotājus.

Šī gada 16. aprīlī notika LR Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde. Šīs sēdes ietvaros Ogres novada pašvaldības domes deputāts  Toms Āboltiņš raksturoja pagātnes notikumus par ēkas Skolas ielā 4, Ikšķilē, pārbūves vēsturi, minot faktus, kuri neatbilst patiesībai. Par to bija iespējams pārliecināties Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdes laikā š.g. 18. aprīlī.

Video redzams sēdes fragments, kurā Ogres novada priekšsēdētājs Egils Helmanis sniedz deputātiem patiesos skaitļus un faktus par ēkas Skolas ielā 4, Ikšķilē, pārbūvi par daudzfunkcionālu pakalpojumu centru. Par šī objekta iegādes un pārbūves nepieciešamību iedzīvotāju labā savu viedokli pauž arī kādreizējais Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš, kā arī Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Gints Sīviņš un Ogres novada pašvaldības deputāte Dace Kļaviņa.

Ogres novada pašvaldība ēku Skolas ielā 4, Ikšķilē, nodos ekspluatācijā šogad. Tajā atradīsies doktorāts ar vairāku ģimenes ārstu un citu ārstu praksēm, Ikšķiles bibliotēka un citas iestādes, tādējādi attīstot pakalpojumu infrastruktūru, uzlabojot pakalpojumu kvalitāti un pieejamību iedzīvotājiem.