Zemes vienībaa Bulstrumu ielā 14 un Bulsturumu ielā 16 Ikšķilē

Saskaņā ar Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 28.09.2023. lēmumu “Par detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., 1.0.redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai” publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai nodota detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14, Ikšķilē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 7494 012 1074, un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., kadastra apzīmējums 7494 012 0423, (turpmāk – Detālplānojums) 1.0. redakcija.

Publiskā apspriešana norisināsies no 25.10.2023. līdz 22.11.2023.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 07.11.2023. plkst. 18:00 videokonferences formātā Zoom platformā.

Lai piedalītos šajā sanāksmē, lūdzam reģistrēties, aizpildot pieteikuma veidlapu. Piekļuves saite tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Ar Detālplānojuma 1.0. redakciju elektroniskajā formātā var iepazīties Valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā https://geolatvija.lv/.

Detālplānojuma 1.0. redakcija papīra formātā pieejama:

• Pašvaldības centrālās administrācijas ēkas Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., telpās;
  • Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes ēkas Peldu ielā 22, Ikšķilē, Ogres nov., telpās.

Rakstiskie priekšlikumi un ierosinājumi publiskās apspriešanas laikā sūtāmi pa pastu vai iesniedzami:

- Pašvaldības centrālās administrācijas Apmeklētāju pieņemšanas centrā,  Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., LV-5001;

- Ikšķiles pilsētas un Tīnūžu pagasta pārvaldes ēkas Peldu ielā 22, Ikšķilē, Ogres nov., LV-5052;

- elektroniski parakstīti iesniegumi nosūtāmi uz elektronisko pastu ogredome@ogresnovads.lv, norādot “Detālplānojums Bulstrumu ielā”.

Lai saņemtu konsultāciju, lūdzam sazināties ar Pašvaldības centrālās administrācijas Attīstības un plānošanas nodaļas telpisko plānotāju Jevgēniju Duboku: tālr.: 65046174, e-pasta adrese: jevgenijs.duboks@ogresnovads.lv.

Ogres novada pašvaldības domes 28.09.2023. lēmums “Par detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., 1.0.redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (1) – teritorijas plānotās (atļautās) izmantošanas, inženierkomunikāciju un apgrūtinājumu plāns;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (2) – Sarkano līniju plāns;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (3) – Elektroapgādes nodrošinājuma shēma;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (4) – Pazemes elektronisko sakaru tīklu kabeļu kanalizācijas nodrošinājum shēma;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (5) – Zema spiediena gāzes apgādes nodrošinājuma shēma;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (6) – Vietējo ūdens un kanalizācijas sistēmu izvietojuma shēma;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (7) – Transporta kustības shēma;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (8) –Zemes ierīcības projekts;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Grafiskā daļa (9) – Adresācijas priekšlikums;

Detālplānojuma zemes vienībai Bulstrumu ielā 14 un Bulstrumu ielā 16, Ikšķilē, Ogres nov., Paskaidrojuma raksts.