Lokālplānojumi
jauna gimnazija

Ogres novada pašvaldības domes 16.februāra  sēdē, iepazīstoties ar Ogres novada pašvaldības  Centrālās administrācijas Attīstības departamenta Nekustamo īpašumu pārvaldes nodaļas teritorijas plānotāja Ulda Apiņa ziņojumu, pieņemts lēmums uzsākt lokālplānojuma izstrādi, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu Ogres pilsētas teritorijā, kas ietver nekustamos īpašumus Dzilnas iela, Dzilnas iela 1, Dzilnas iela 2, Zaķu iela 12, Zaķu iela 12A, Zaķu iela 12B, Zaķu iela 16, Meža prospekts 17, kā arī Zaķu ielas un Meža prospekta daļās, pamatojot iespēju šajā teritorijā izvietot jaunu pašvaldības izglītības iestādi - Ogres novada ģimnāziju.

Lēmumu par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu, lokālplānojuma izstrādes darba uzdevumu un lokālplānojuma izstrādes teritoriju skatīt pielikumā.

Izstrādātā lokālplānojuma redakcija tiks nodota publiskai apspriešanai, par ko pašvaldība informēs papildus. Informācija par lokālplānojuma izstrādi ir pieejama arī portālā Ģeolatvija.lv, Teritorijas attīstības un plānošanas informatīvajā sistēmā (TAPIS).

Pievienotie dokumenti:

Ogres novada pašvaldības domes 16.februāra lēmums "Par lokālplānojuma izstrādes uzsākšanu Ogres novadā, Ogres pilsētas teritorijā, kas ietver nekustamos īpašumus Dzilnas iela, Dzilnas iela 1, Dzilnas iela 2, Zaķu iela 12, Zaķu iela 12A, Zaķu iela 12B, Zaķu iela 16, Meža prospekts 17, kā arī Zaķu ielas un Meža prospekta daļās, lai grozītu Ogres novada teritorijas plānojumu"