Ikšķile Jauniešiem Ziņas, jaunumi
Projekta "Rakstām kopā!" plakāts

Radošie jaunieši un pusaudži aicināti pieteikties kopīgas grāmatas veidošanā projekta “Rakstām kopā” ietvaros.

Radošās rakstīšanas projekta īstenošana norisināsies no 24. augusta līdz 30. augustam no plkst. 13.00 līdz 17.00 Daugavas prospektā 34, Ikšķilē. Projekts notiks tikai darba dienās, dalība katru dienu nav obligāta.

Strādāsim kopā ar jauniešiem no biedrības “TEPAT un KOPĀ”, veidojot savu mākslas darbu un vērtīgi pavadot savu laiku. Aizraujošā nedēļas garumā būs iespēja rakstīt, ilustrēt un noformēt grāmatu kopā ar visiem radošajiem prātiem un iegūt jaunu pieredzi un zināšanas.

Biedrība “TEPAT un KOPĀ” veido iekļaujošu kopienu, lai bērni un jaunieši ar funkcionāliem ierobežojumiem un viņu ģimenes, var ne tikai būt, bet arī justies līdzvērtīgi sabiedrības locekļi. Pasākums būs lieliska iespēja dibināt jaunus kontaktus, sadarbības un arī draudzības.

Pieteikuma anketa: https://forms.gle/wvNWz7PBDuR6p38y9

Projekts īstenots Ogres novada pašvaldības Ogres novada Izglītības pārvaldes organizētā projektu konkursa “Jauniešu [ie]spēja” 2023.gada apstiprinātā budžeta ietvaros.