Pagasti Taurupes pagasts
Sestdien uz svētkiem aicina Taurupe!

Svētki sāksies jau plkst.8.00 no rīta, kad pie Taurupes pagasta pārvaldes tiks veidota “ziedu upe”. Plkst.9.30 pie pagasta pārvaldes svētku atklāšana, jauno taurupiešu sveikšana, bērnu koncerts, pagasta pārvaldes zālē izstādes “4 Taurupes svētki fotomirkļos” atvēršana.

Plkst. 9.30 sāksies “Piecīšu gājiens” maršrutā pagasta pārvalde – Taurupes skola.

No plkst.10.00 līdz 14.00 stadionā, skolas pagalmā un parkā notiks dažādas sportiskas aktivitātes.

Plkst.14.00 būs iespēja nobaudīt svētku zupu.

No plkst.15.00 līdz 18.00 stāvlaukumā pie Taurupes Tautas nama notiks zemnieku, amatnieku un mājražotāju tirdziņš, kā arī izklaides bērniem - Liepājas ceļojošā cirka “Beztemata” izrāde “Sanāciet, sanāciet! Pirmo reizi…”, cirka darbnīca, dzīvās skulptūras, piepūšamā atrakcija.

Plkst.19.00 Taurupes estrādē notiks veiklāko, aktīvāko, atraktīvāko svētku dalībnieku sveikšana, kā arī svētku koncerts - Garkalnes novada vidējās paaudzes deju kolektīvs “Madara” un Olga Rajecka projektā “Buramdziesmas” ar Taurupes un Stelpes vidējās paaudzes deju kolektīvu, Taurupes vokālā ansambļa un eksotisko deju grupas “Mistērijas” piedalīšanos. SALŪTS!

Plkst.22.00 sāksies zaļumballe ar Olgu Rajecku “Kad man vairs nebūs 16”!

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts, materiāls izmantots publicitātes vajadzībām.

Visi laipni aicināti piedalīties Taurupes svētkos!

Pievienotie faili