Klinšu kāpšanas siena 29072022

28. jūlija Ogres novada pašvaldības domes sēdes informatīvajā daļā Ogres novada pašvaldības izpilddirektora vietniece Dana Bārbale informēja par aktuālajiem projektiem un darbiem Ogres novadā jūlijā un augustā.

Ogres novada Sporta centra Skolas ielā 12, Ogrē, energoefektivitātes paaugstināšana

Sporta centra ēkai Skolas ielā 12 veikti fasādes jumta siltināšanas darbi un siltumapgādes sistēmas nomaiņas darbi. Turpinās fasādes un jumta siltināšanas darbi, kā arī siltumapgādes sistēmas nomaiņas darbi. Uzsākta logu montāža un saules paneļu montāža uz jumta.

Dizaina objekta “Logo” - bākas būvniecība uz mola

Pabeigti šī dizaina objekta apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbi, tuvākajā laikā plānots uzstādīt apgaismojuma staru.

objekti_29072022

“Jauniešu mājas” pārbūve Brīvības ielā 40, Ogrē

Jauniešu mājā veikti iekšējās apdares darbi, elektromontāžas darbi, apsildes sistēmas montāžas darbi un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas darbi. Turpinās iekšējās apdares darbi un nepieciešamie pasākumi objekta nodošanai ekspluatācijai. Jauniešu māju plānots pieņemt ekspluatācijā līdz 15. augustam.

Klinšu kāpšanas sienas būvniecība Zvaigžņu ielā 11, Ogrē

D.Bārbale informēja, ka mazā klinšu kāpšanas siena praktiski ir pabeigta, lielajai kāpšanas sienai uz tērauda karkasa tiek montēti saplākšņi. Atlicis ieklāt mīksto gumijoto segumu, kas tiks izdarīts pēc visu saplākšņu uzmontēšanas uz lielās kāpšanas sienas. Vēl tiks uzstādītas objekta izgaismošanas laternas un piegādāts konteiners, kas kalpos kā inventāra izsniegšanas un instruktāžas punkts. Notiek arī apzaļumošanas darbi. D.Bārbale norādīja, ka objektu plānots nodot ekspluatācijā augusta vidū un tā atklāšanu organizēt Ogres pilsētas svētku laikā.

Taurupes muižas klēts atjaunošanas darbi

Taurupes muižas klēts darbiem nesen nosvinēti spāru svētki. Šobrīd objektā ir pabeigti 1.stāva silto grīdu izveides darbi un ir izveidots vieglbetona grīdas segums virs siltās grīdas, zem vieglbetona ir iestrādātas inženierkomunikācijas. Tuvākajā laikā ēkā ir plānots uzstādīt dūmvadu un kamīnu. D.Bārbale norādīja, ka papildinošajam investīciju projektam par elektroapgādes izveidošanu iekšējiem un ārējiem teritorijas elektrotīkliem Taurupes muižas klēts rekonstrukcijai notiek publiskā iepirkuma organizēšana.

“Ceļa pārbūve “Dubkalnu ezera meži””

Jaunizbūvētajam ceļam ieklāta asfaltbetona apakškārta, notiek melnzemes piebēršana un labiekārtošana darbi, nākamnedēļ tiks būvēts gājēju celiņš pa esošo iebrauktuvi un ieklāta otrā asfaltbetona kārta jaunizbūvētajam ceļam.

Bezdelīgu, Madlienas, Lauberes ielas seguma atjaunošana un lietus ūdens kanalizācijas sistēmas izveide, Ogrē

D.Bārbale informēja, ka Madlienas ielā, Ogrē, būvdarbi ir pabeigti, notiek dokumentu sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā. Lauberes un Bezdelīgu ielā notiks asfaltbetona ieklāšanas darbi nākamajam posmam. Notiek sagatavošanās objekta nodošanai ekspluatācijā.

Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdes pilsētā, 3. kārta

“Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Lielvārdes pilsētā 3.kārta” 8. jūlijā ir sadalīta kārtās, tiek organizēta kārtu nodošana ekspluatācijā. Objekti Rembates iela, Stacijas iela, Uzvaras iela, Andreja Pumpura iela un Meža iela tiek nodoti nākamo pārbūves darbu veicējiem.

objekti_29072022_2
Taurupes muižas klēts ēka