Ziņas, jaunumi Krapes pagasts
Bērnu vasaras Bībeles skolas nometnes nodarbība

Jau 15 gadus bērnus kopā pulcina Starpkonfesionālā bērnu vasaras Bībeles skola (VBS) – nometne „Iedraudzējies ar Dievu”. Šogad VBS nometne norisinājās no 19. līdz 23. jūlijam Krapes skolā sadarbībā ar Ogres novada pašvaldību, biedrību “Kristīgais Izglītības Centrs”, Ogres novada kristīgajām draudzēm. Nometnes dalībniekiem bija iespēja piedalīties dažādos radošos, izzinošos un interesantos Centros kompetentu un radošo pedagogu vadībā.

Mūzikas nodarbībās divu mūzikas skolu skolotāju vadībā bērni tika iepazīstināti ar dažādiem mūzikas instrumentiem, kā arī tika dota iespēja izjust ritma taktis. Bērniem prieku sagādāja dziedāt pazīstamas dziesmas un mācīties jaunas. Deju nodarbībās bērni apguva jautrus dejas soļus un bija priecīgi izlēkāties. Stāstu nodarbībās Kristīgās mācības skolotāju vadībā bērni iejutās Bībeles varoņu tēlos, izspēlēja tos skeča ludziņās un klausījās aizraujošus stāstus no dzīves. Bērni mācījās, kas rakstīts Bībelē par mīlestību un cieņu, kā arī guva zināšanas par morāli un ētiku Bībeles gaismā. Radošās darbnīcas nodarbībās Rīgas Mākslas skolas skolotājas vadībā bērni radoši izpaudās mākslas darbu veidošanā, darināja jaukas kartiņas, kā arī krāsaino smilšu glezniņas. Savukārt sporta nodarbībās bērni piedalījās aktīvās sporta sacensībās populāra Latvijas basketbolista un skolotāja vadībā.

Krapes skola ir brīnišķīga vieta nometņu organizēšanai. Nometnes sagatavošanas periodā gan ugunsdrošības, gan veselīgas un drošas vides jautājumi tika sakārtoti atbilstoši nometņu organizēšanas prasībām.

Nometne tika organizēta, ievērojot Latvijā noteiktos epidemioloģiskos drošības noteikumus, dalot bērnus trīs atsevišķās grupās, lai katrā grupā nebūtu vairāk nekā 21, 22 bērni. Tas ļāva nometnē piedalīties 65 bērniem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Dalīšanās grupās nebija par šķērsli, lai priecātos par tikšanos un iegūtu sev jaunus draugus!

Rezultātā izdevās radoša, jautra un vispusīga jūlija nedēļa! Prieks par smaidošiem un laimīgiem bērniem, kuri jau sāka gaidīt nākošo vasaru, kad notiks nākamā VBS nometne. Patīkami dzirdēt labas atsauksmes no vecākiem.

Pateicība par siltām, gardām un veselīgām pusdienām kafejnīcai ,,Bitīte” no Madlienas un paldies kafejnīcām ,,Niko A, ,,Pūres Beķereja”, ,,Senjorita Kukū” par launagu. Pateicība par atbalstu Modrim Skujiņam, UG TECH, Ķekavas PMK un citiem.

Īpaša pateicība par finansiālu atbalstu nometnei Ogres novada pašvaldībai, kā arī Krapes pagastam par atvēlētajām telpām Krapes skolā.

Pateicība labdarības veikalam Hopen un pārējiem labprātīgiem ziedotājiem un atbalstītājiem, kuri nesavtīgi atbalstīja VBS nometni šajā gadā!

Paldies jums visiem!!!

Liela pateicība par atbalstu draudzēm un brīnišķīgajai komandai, kura sastāvēja no dažādu draudžu kalpotājiem, kas nesavtīgā mīlestībā darbojās, lai nometne tiktu īstenota vislabākajā veidā!

Vislielākā pateicība par visu ir mūsu Dievam!

Dievs, lūdzu svētī Latviju un mūsu bērnus!!!

Informāciju sagatavoja VBS vadītāja Daiga Balcere