Ziedlejas

Lokālplānojuma “Lokālplānojums nekustamajam īpašumam “Ziedlejas”, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov.” (turpmāk – Lokālplānojums) 2.0.redakcija tika nodota publiskajai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai, pamatojoties uz Ogres novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) domes 2023.gada 16.februāra lēmumu “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums nekustamajam īpašumam “Ziedlejas” Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov.” 2.0.redakcijas  nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.

Lokālplānojuma 2.0.redakcijas publiskā apspriešana norisinājās laika periodā no 2023.gada 15.marta līdz 15.aprīlim. Saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 21.panta trešo daļu publiskā apspriešana norisinājās neklātienes formā.

Informācija par Lokālplānojuma 2.0.redakcijas publisko apspriešanu un līdzdalības iespējām bija publicēta laikraksta “Ogres Vēstis Visiem” 2023.gada 17.marta numurā (Nr.22 (1304), lpp.12), Pašvaldības tīmekļa vietnē, Pašvaldības kontā sociālajā tīklā Facebook un Valsts ģeotelpiskās informācijas portālā.

Lokālplānojuma 2.0.redakcijas pieejamība papīra formātā bija nodrošināta Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkā Brīvības ielā 33, Ogrē, Ogres nov., Ogresgala pagasta pārvaldes ēkā Bumbieru ielā 9, Ogresgalā, Ogresgala pag., un Ciemupes Tautas nama ēkā, Liepu gatvē 12, Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov. Planšete ar informāciju par publisko apspriešanu, līdzdalības iespējām, materiālu pieejamību bija izvietota pie Ogresgala pagasta pārvaldes ēkas un Pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas foajē.

Publiskās apspriešanas sanāksme notika 2023. gada 28.martā plkst. 18:00 videokonferences formātā Zoom platformā. Nolūkā nodrošināt dalībnieku reģistrāciju, Pašvaldības tīmekļa vietnē bija publicēta pieteikuma veidlapa. Publiskās apspriešanas sanāksmē nepiedalījās neviens interesents.

Publiskas apspriešanas laikā nav saņemts neviens juridiskās/fiziskās personas iesniegums ar priekšlikumiem vai komentāriem par Lokālplānojuma 2.0.redakciju.

Publiskās apspriešanas ietvaros saņemti atzinumi no visām nosacījumus sniegušajām institūcijām. Visas institūcijas sniedza pozitīvus atzinumus.

Pašvaldības domes 2023.gada 16.februāra lēmuma “Par lokālplānojuma “Lokālplānojums nekustamajam īpašumam “Ziedlejas” Ciemupē, Ogresgala pag., Ogres nov.” 2.0.redakcijas  nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai” 1.pielikumā – Lokālplānojuma Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumos (turpmāk – TIAN) pieļauta tehniskā kļūda numerācijā – izlaista numerācija diviem punktiem. Teritorijas attīstības plānošanas informācijas sistēmā (turpmāk – TAPIS) izveidotajā TIAN redakcijā numerācija ir pareiza. Minētā tehniskā kļūda nav būtiska, tā neietekmēja dokumenta satura uztveri, tādējādi secināms, ka dokumentam atkārtotā publiskā apspriešana nav nepieciešama.

Pielikumā: