Statuss:
Noslēdzies
ES, ELFLA un LEADER logo

2011. gada 24. oktobrī Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā pārvalde pieņēma lēmumu par projekta „Brīvdabas pulcēšanās vietas izveide Ogres novada Līčupē” apstiprināšanu. Projekts iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai” Lauku attīstības programmas pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.

Projekta īstenošana jāveic no 2011. gada 22. augusta līdz 2012. gada 31. augustam.

Projekta aktivitāte ir saistīta ar skatuves grīdas atjaunošanu tās sākotnējā atrašanās vietā, izmantojot vecos pamatus, atbalsta sienas uzstādīšanu, kā arī 80 skatītāju sēdvietu izveidošanu.
Pēc skatuves atjaunošanas darbu pabeigšanas pagasta pārvalde kopā ar iedzīvotāju iniciatīvas grupu, piesaistot ārējos finanšu līdzekļus, nodrošinās apkārtējās teritorijas labiekārtošanu - veiks zemes virsas izlīdzināšanu un citus labiekārtošanas darbus.

Projekta kopējās izmaksas ir LVL 6100.00, bet attiecinās izmaksas – LVL 5000.00. Projekta apstiprināšanas gadījumā pašvaldība varēs saņemt publisko finansējumu LVL 3750.00.

2011. gada 30. decembrī ir noslēgts līgums par būvdarbu veikšanu ar zemnieku saimniecību „Strautmaļi”.

Projekta vadītāja: Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja Rita Grāvīte, kura strādā ESF darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros.

Sīkāka informācija par ELFLA: skatīt šeit