Statuss:
Noslēdzies
Programmas logo

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir paaugstināt pašvaldības kompetenci, kā arī apmainīties ar pieredzi un labo praksi starp Ogres novada pašvaldību un 2 Ziemeļvalstu pašvaldībām – Keravu (Somija) un Lillehammeri (Norvēģija) – par tādiem jautājumiem kā kultūras menedžments pašvaldībās, dažāda līmeņa kultūras pasākumu plānošana un organizēšana, kā arī kultūras loma pašvaldības ilgtspējīgā attīstībā.

Finansējuma avots

Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Valsts administrācija”

Projekta budžets

Projekta kopējais finansējums ir 5924.00 EUR, t.sk. programmas piešķirtais finansējums 3554.00 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 2370.00 EUR

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta partneri

Keravas pašvaldība (Somija)

Lillehammeras pašvaldība (Norvēģija)

Galvenās aktivitātes

Projekta ietvaros plānotas Ogres novada pašvaldības pārstāvju 2 studiju vizītes Ziemeļvalstu pašvaldībās – Keravā un Lillehammerā 2017. gada augustā un septembrī.

Projekta rezultātā tiks paaugstināts pašvaldības speciālistu kompetences līmenis par minētajiem jautājumiem; iegūtās zināšanas un iemaņas tiks ieviestas pašvaldības darbā, organizējot Latvijas simtgades pasākumus un citas kultūras aktivitātes, kā arī tiks nostiprinātas saiknes starp iesaistītajām pašvaldībām.

Projekta ilgums

08/2017-09/2017