Statuss:
Noslēdzies
Zied zeme un Leader logo

Projekta nosaukums

Dabas un izziņu parka “Latvijas pagastu ozolu birzs” izveide

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir par godu Latvijas simtgadei Madlienas vidusskolas parkā izveidot dabas un izziņu parku “Latvijas pagastu ozolu birzs”, kas veicinātu vides izglītību un nemateriālā kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un popularizēšanu.

Projekta numurs

Nr. 16-04-AL02-A019.2201-000001

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Projekta budžets

Projekta kopējās izmaksas ir 29249.15 EUR, no kurām 70% ir ELFLA atbalsta finansējums un 30% ir Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums.

Galvenās aktivitātes

Projekta ietvaros parkā paredzēts izbūvēt unikāla raksta bruģa un grants seguma celiņu tīklu, simboliski atgādinot koku saknes, kuru vijums turpinās koka stumbrā ar

septiņiem ozolzīļu formas laukumiem.

Projekta rezultāts

Projekta īstenošana radīs kvalitatīvu publisko ārtelpu, veicinās mazās uzņēmējdarbības un Ogres novada tūrisma infrastruktūras attīstību.

Projekta ilgums

19.10.2016.-01.10.2017.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē

Pievienotās saites