Statuss:
Noslēdzies

Projekta mērķis

Projekta mērķis ir jauniešiem ar ierobežotām iespējām sniegt apmācības par digitālajām prasmēm, tādā veidā sniedzot jaunas zināšanas, ar kuru palīdzību meklēt nodarbinātības iespējas un cīnīties pret bezdarbu jauniešu vidū.

Finansējuma avots

Erasmus+ programma

Projekta budžets

Projekta kopējais budžets Ogres novada pašvaldībai ir 19865 EUR (finansējumu nodrošina Erasmus+ programma)

Iesniedzējs

Culture Goes Europe – CGE (Vācija)

Projekta partneri

Ogres novada pašvaldība

Emphasys (Kipra)

Euroed (Rumānija)

Clictic S.L. (Spānija)

Breakthrough (Nīderlande)

Arbeitskreis Ostviertel e.V. (Vācija)

Galvenās aktivitātes

Projekta realizēšanai tiks veikta mērķa grupas izpēte un analīze, ņemto vērā projekta ietvaros izstrādātās aptaujas rezultātus. Pēc iegūtajiem aptaujas rezultātiem, tiks izvēlētas jauniešu apmācību tēmas, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Par katru tēmu tiks gatavots mācību materiāls. Pamatojoties uz sagatavotajiem mācību materiāliem, tiks apmācīti lektori. Lektori organizēs apmācības projektā iesaistītajās valstīs.

Projekta ilgums

09/2017-08/2019