Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo

Ogres novada pašvaldības aģentūras „Dziednīca” īsteno projektu „Ģimenes ārstu prakšu attīstība Ogres novada pašvaldības aģentūrā „Dziednīca”” Eiropas Reģionālās attīstības fonda 3.1.5.1.1. apakšaktivitātes „Ģimenes ārstu tīkla attīstība” ietvaros. 2011.gada 1.decembrī noslēgta vienošanās starp p/a „Dziednīca”, Ogres novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par projektu īstenošanu, paredzot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu un ģimenes ārstu finansējumu. Kopējais projekta izmaksu budžets sastāda 22 974,10Ls, no kuriem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir 85%.

Projekta mērķis ir renovēt daļu ģimenes ārstu prakšu kabinetus Ogres novada p/a „Dziednīca”, tādējādi nodrošinot ģimenes ārstu pieejamību, vienlaikus pilnveidojot ģimenes ārstu sniegto pakalpojumu kvalitāti ar materiāltehnisko nodrošinājumu.

Projekta mērķa grupa ir ģimenes ārstu prakšu darbinieki un to pacienti, kas izmanto piedāvātos valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus.

Projekta galvenās aktivitātes ir attīstīt primārās veselības pakalpojumu kvalitāti un pieejamību, nodrošinot p/a „Dziednīca” četrām ģimenes ārstu praksēm ārstniecības procesam nepieciešamās ierīces un aprīkojumu, t.sk. elektrokardiogrāfu, NMP komplektus, nestuves un citas medicīniskās ierīces. Divām prakses projektu ietvaros tiks nodrošinātas ar nepieciešamajām mēbelēm. Divām praksēm savu pienākumu efektīvākai veikšanai tiks iegādāta jauna datortehnika un komunikācijas līdzekļi.. No četrām ģimenes ārstu praksēm divām praksēm tiks veikta iekšējo telpu renovācija (kopumā trīs kabineti), papildus tiks sagatavotas būvdarbu tāmes un veikta būvuzraudzība.

Projekts ilgs 24 mēnešus no 2011. gada 1. decembrī noslēgtās vienošanās par projekta īstenošanu.