Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo

2009. gada martā noslēgts Līgums ar Valsts reģionālo attīstības aģentūru (turpmāk tekstā VRAA) par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes būvniecību Ogres novadā.

Projekta ietvaros ir plānots būvēt jaunu Pirmsskolas izglītības iestādi "Riekstiņš" Nogāzes ielā 6, Ogre. Jaunajā bērnu dārzā paredzētas 119 vietas Ogres novada bērniem. Līgums par PII būvniecību noslēgts ar SIA "Orions celtniecības kompānija" un būvdarbus plānots pabeigt 2010. gadā.

Projekta finansējuma avots ir Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) ES Struktūrfondu darbības programma “Infrastruktūra un pakalpojumi” 3.1.4.3. aktivitāte “Pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstība nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centros", valsts budžets un Ogres novada pašvaldība.

Kopējās projekta izmaksas ir: 1 364 972 LVL, no tiem neattiecināmās izmaksas: 223 058 LVL, ERAF finansējums: 970 589 LVL, Valsts budžeta dotācija: 34 256 LVL, Pašvaldības līdzfinansējums: 137 024LVL