Statuss:
Noslēdzies
Zied zeme un Leader logo

Projekta nosaukums

Ķeipenes Tautas nama bērnu pašdarbības kolektīvu attīstība, kā arī mēģinājumu un koncertdarbības vides pilnveide

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Pilnveidot esošo Ķeipenes Tautas nama pašdarbības kolektīvu un interešu izglītības pulciņu darbības iespējas ar materiāltehniskā nodrošinājuma pilnveidi, kā arī veicināt jaunu kolektīvu attīstību, nodrošinot mēģinājumu un koncertu sniegumu kvalitāti.

Projekta numurs

Nr.16-04-AL02-A019.2202-000001

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Projekta budžets

Projekta kopējās izmaksas ir 9090.59 EUR, no kurām 90% ir ELFLA atbalsta finansējums un 10% ir Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums.

Galvenās aktivitātes

Skatuves skaņas un gaismas aparatūras iegāde un uzstādīšana Ķeipenes Tautas namā.

Projekta rezultāts

Ar projekta rezultātā iegādāto un Ķeipenes Tautas namā uzstādīto skatuves skaņas un gaismas tehniku tiks dažādotas sabiedriskās aktivitātes, tostarp nodrošināta kvalitatīva koncertdarbības vide un bērnu pašdarbības kolektīvu konkurētspēja.

Projekta ilgums

19.10.2016-10.01.2017

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē