Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Sociālā fonda un Eiropas Savienības logo

1.oktobrī Ogres novada pašvaldība uzsāka Eiropas Sociālā fonda projekta „Ogres, Lielvārdes, Ikšķiles un Ķeguma novadu pašvaldību darbinieku kapacitātes stiprināšana” īstenošanu  (Vienošanās identifikācijas numurs: 1DP/1.5.2.2.3/11/APIA/SIF/012/35)

Četru bijušā Ogres rajona pašvaldību kopīgā projekta mērķi ir paaugstināt Ogres novada, Lielvārdes novada, Ikšķiles novada un Ķeguma novada pašvaldību projektu vadītāju un speciālistu kapacitāti, izstrādāt vienotu projektu darba organizācijas shēmu un sagatavot speciālistus tās nodrošināšanai pagastos, izstrādāt sadarbības projektu ideju burtnīcu ar iespējamiem finanšu instrumentiem un partnerībām, pārņemt labās prakses piemērus projektu ieviešanā no citām pašvaldībām Latvijā.

Projektā tiešā mērķa grupa ir pašvaldību darbinieki – pašvaldību projektu vadītāji un speciālisti, kas strādā ar projektu pieteikumu un tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, ieviešanu, pagastu pārvalžu un iestāžu darbinieki, kā arī pašvaldību vadītāji.

Projekta aktivitāšu rezultātā tiks paaugstināta gan esošo projektu speciālistu kapacitāte projektu plānošanā un sagatavošanā, risku izvērtēšanā, lietderības analīzes veikšanā, tādējādi paaugstinot pašvaldības ieguldītās naudas atdevi.

Pagastu pārvalžu darbinieki iegūs prasmes, zināšanas un iemaņas, kas nepieciešamas projektu sagatavošanā un īstenošanā, ieviešot vienotu projektu organizācijas shēmu un nodrošinot atbilstošu tās darbību, tādējādi atvieglojot novadu pašvaldības darbinieku komunikāciju projektu īstenošanas gaitā.

Projekta ietvaros plānota Sadarbības projektu ideju burtnīcas izveide, kurā tiks apkopotas kopīgu projektu idejas, ko iespējams īstenot sadarbībā ar kaimiņu pašvaldībām.

Projekta kopējās izmaksas: 21 828,- LVL, un tas ir 100% ESF finansējums.

Pievienotie faili