Statuss:
Noslēdzies
Latvijas Vides aizsardzības fonda logo un Ogres novada pašvaldības ģerboniss

Projekta mērķis – Ogres novada iedzīvotāju informēšana par sadzīves atkritumu šķirošanas lietderību un iespējām to darīt speciāli paredzētās vietās pašvaldības teritorijā.

Projekta budžets un sadalījums – 3107,90 LVL (granta apjoms ir 2475,- LVL un Ogres novada domes ieguldījums – 632,90 LVL).

Finansējuma avots – Latvijas vides aizsardzības fonda 2008. gada projektu vadlīnija „Vides izglītība un audzināšana”, aktivitāte „Akciju, t.sk., talku organizēšana”.

Iesniedzējs – Ogres novada dome

Galvenās aktivitātes – apkopota informācija par atkritumu šķirošanu Ogres novadā un izstrādāts informatīvais buklets. Ar informācijas sniegšanu reģionālo masu mediju, kā arī ar informatīvo bukletu un papīra maisiņu izplatīšanas palīdzību realizētas iedzīvotāju informēšanas aktivitātes par sadzīves atkritumu šķirošanas nepieciešamību un vides aizsardzību.

Rezultāts – ievietoti informatīvie raksti Ogres novada un rajona laikrakstos un sagatavots sižets „Ogres TV” par atkritumu šķirošanu Ogres novadā. Projekta ietvaros iegādāti papīra maisiņi ar uzrakstu „Saki NĒ plastmasas maisiņiem” un iespiesti informatīvie bukleti par atkritumu šķirošanu, kuri tālāk ir izplatīti Ogres novada iedzīvotājiem.