Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Savienības, Eiropas Zivsaimniecības fonda un Leader logo

2011. gada 8. novembrī Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā pārvalde pieņēma lēmumu par projekta „Ogres novada Madlienas atklātā peldbaseina atjaunošana un peldvietas labiekārtošana” apstiprināšanu. Projekts iesniegts Eiropas Zivsaimniecības fonda pasākuma „Teritoriju attīstības stratēģiju īstenošana ietvaros. Projekta īstenošana jāveic no 2011. gada 22. augusta līdz 2012. gada 28. septembrim.

Projekta ietvaros tiks veikta baseina attīrīšana no dūņām un to izlīdzināšana, baseina ūdens līmeņa regulējošo slūžu ierīkošana un labiekārtotas pludmales ar soliņiem un pārģērbšanās kabīnēm izveidošana, kā arī nodrošinātas piekļuves iespējas labiekārtotajai teritorijai cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Projekta kopējās izmaksas ir LVL 13 272.08, tai skaitā publiskais finansējums LVL 7500.00.

2011. gada 11. novembrī tika noslēgts līgums par labiekārtošanas darbu veikšanu ar Agrofirma „Tilbe” SIA.

Projekta vadītāja:  Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja Rita Grāvīte, kura strādā ESF darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.5.3.1. aktivitātes „Speciālistu piesaiste plānošanas reģioniem, pilsētām un novadiem” ietvaros.