Statuss:
Noslēdzies
ES, ELFLA un LEADER logo
Projekta nosaukums: Ogres novada Meņģeles, Mazozolu un Taurupes pagasta sporta aktivitāšu un infrastruktūras uzlabošana
Projekta mērķis: Kvalitatīvi uzlabot Ogres novada Meņģeles, Mazozolu un Taurupes pagasta iedzīvotāju iespējas nodarboties ar sportu un veselību veicinošām aktivitātēm tam atbilstoši sakārtotā un drošā vidē.
Finansējuma avots: Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) un Ogres novada pašvaldība
Projekta budžets: ELFLA finansējums - LVL 15 000,00, Ogres novada pašvaldības finansējums – LVL 19 084,47.
Galvenās aktivitātes:
  1. sporta speciālista amata vietas izveide.
  2. renovācijas darbu veikšana (ventilācijas sistēmas ierīkošana, zāles remonts un inventāra noliktavas izveide).
  3. publicitātes pasākumi.
Projekta rezultāts:
  1. izveidota sporta speciālista amata vieta, tādējādi nodrošinot sporta darba koordinēšanu trijos pagastos;
  2. renovēta sporta zāle Meņģelē.
Projekta ilgums: 02.09.2013. - 07.10.2014.
Volejbola treniņš Meņģeles sporta zālē