Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Sociālā fonda un Eiropas Savienības logo

Vienošanās Nr. 1DP/1.5.2.2.3/11/APIA/SIF/089/67

2012. gada aprīlī Ogres novada pašvaldība sadarbībā ar kaimiņu pašvaldībām- Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadiem- uzsāka jau otrā kopīgā projekta īstenošanu.

Projekta mērķis ir stiprināt Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldību darbinieku kapacitāti, paaugstinot speciālistu kompetenci tieši sadarbības projektu īstenošanā, piesaistot ārvalstu partnerus, strādājot ar dažādām starptautiskām datu bāzēm , pielietojot informāciju tehnoloģiju sniegtās iespējas, uzlabojot komunikācijas prasmes ar ārvalstu partneriem.

Ogres novada pašvaldība ir uzsākusi lietot elektronisko projektu vadības sistēmu, kuras apgūšanai arī nepieciešamas apmācības.

Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, projekta ietvaros plānots organizēt apmācības Ogres novada un kaimiņu pašvaldību darbiniekiem par šādām tēmām:

• Elektroniskās projektu vadības sistēmas pamatprincipi un pielietošana;
  • Komunikācija starptautiskos projektos, starpkultūru saskarsme;
  • Projektu partneru meklēšana, izmantojot datu bāzes un starptautisku projektu partneru piesaiste;
  • Starptautisko projektu pieteikumu sagatavošana.

Plānotais projekta īstenošanas laiks ir 10 mēneši.

"100% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu."

Pievienotie faili

Zemeslode un cilvēciņi