Statuss:
Noslēdzies
NAP un ERAF logo

Eiropas Reģionālās attīstības fonda specifiskā atbalsta mērķa 4.2.2. pasākuma “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” ietvaros 2021. gada 4.martā Centrālā finanšu un līguma aģentūra un Ogres novada pašvaldība ir noslēgušas vienošanos par projekta “Ogres pašvaldības ēkas Skolas ielā 12, Ogrē energoefektivitātes paaugstināšana izmantojot atjaunojamos energoresursus” īstenošanu.

Projekta mērķis ir samazināt primārās enerģijas patēriņu, sekmējot energoefektivitātes paaugstināšanu un izdevumu samazināšanos par siltumapgādi ēkai Skolas ielā 12, Ogrē atbilstoši pašvaldības attīstības programmas noteiktajai prioritātei.

Projekts paredz šādas aktivitātes:

1. Būvdarbi;
  2. Būvuzraudzība;
  3. Autoruzraudzība;
  4. Publicitātes pasākumu nodrošināšana (informatīvais plakāts un publikācijas pašvaldības mājas lapā).

Plānotie rezultāti pēc projekta īstenošanas ir:

•  primārās enerģijas gada patēriņa samazinājums sabiedriskajā ēkā - 186 071.24 kWh/gadā;
  • aprēķinātais siltumnīcefekta gāzu samazinājums gadā - 35.829 CO2 ekvivalenta tonnas/ gadā.

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas sastāda 700 978,07 EUR no kuriem 287 641,00 EUR ir Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējums, 12 690,04 EUR ir valsts budžeta dotācija pašvaldībām un 400 647,03 EUR ir pašvaldības finansējums.

Projekta kopējais finansējums 1 149 849,60 EUR.

Projekta īstenošanas ilgums ir 19 mēneši, projekta īstenošanas beigu datums 2022.gada 3. oktobris.

Sporta zāli Skolas ielā 12 sagaida pozitīvas pārmaiņas
Ogres novada sporta centrs sporta zāle, Skolas iela 12