Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Sociālā fonda un Eiropas Savienības logo

Projekta mērķis – sniegt atbalstu nevalstiskā sektora un pašvaldības kapacitātes stiprināšanai struktūrfondu projekta sagatavošanai.

Projekta budžets un sadalījums – 11516,55 LVL (no šīs summas 8637,41 LVL ir ESF un Latvijas valsts budžeta finansējums; Ogres novada domes ieguldījums sastāda 2879,14 LVL).

Finansējuma avots – ESF – 5.3.1. „Tehniskā palīdzība nevalstisko organizāciju un pašvaldību kapacitātes stiprināšanā Eiropas Sociālā Fonda pasākumu ieviešanai”.

Iesniedzējs – Ogres novada dome.

Galvenās aktivitātes – apmācības „Projekta cikla vadība”; konsultācijas projektu sagatavošanā; NVO un pašvaldības sadarbības modeļa izstrāde; apmācības projektu ieviešanā; palielināt NVO un pašvaldības darbinieku zināšanas par struktūrfondu atbalsta iespējām.