Statuss:

Projekta nosaukums:

Plaužu ezera rekreācijas zonas labiekārtošana Ogres novada Taurupes pagastā

Projekta mērķis:

Izveidot publiski pieejamu rekreācijas infrastruktūru pie Plaužu ezera, lai uzlabotu iedzīvotāju dzīves vidi un veicinātu zivsaimniecības attīstību

Finansējuma avots:

Eiropas Savienības Eiropas Zivsaimniecības fonds (EZF)

Pasākums "Teritoriju attīstības stratēģiju īstenošana" aktivitāte „Ciematu, kuros veic zivsaimniecības darbības, atjaunošana un attīstība”

(administrē LR Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas reģionālā lauksaimniecības pārvalde)

Projekta budžets:

Projekta kopējās izmaksas 15 550,00 LVL bez PVN (18 550.50 LVL ar PVN). Atbalsta intensitāte 75 %, publiskais finansējums 11 662,50 LVL.

Plānotais pašvaldības finansējums 6888.00 LVL.

Galvenās aktivitātes:

1. Iepirkuma procedūras par pakalpojumu veikšana.
  2. Labiekārtošanas darbu veikšana.
  3. Publicitātes pasākumi.
  4. Projekta atskaišu sagatavošana un iesniegšana uzraugošajai institūcijai.

Projekta rezultāts:

Pēc projekta īstenošanas novada iedzīvotājiem, un jo īpaši ģimenēm ar bērniem, nometņu u.c. pasākumu dalībniekiem, būs nodrošinātas kvalitatīvas atpūtas iespējas labiekārtotā teritorijā un tādējādi tiks veicināts veselīgs dzīves veids. Perspektīvā projekts veicinās racionālu zivju resursu apsaimniekošanu, zivsaimniecības un ar to saistīto nozaru attīstību. Projekta teritorijai līdzās esošā platība ir piemērota ar zivsaimniecību saistītas tūrisma infrastruktūras izveidei, tādējādi iegūstamais sabiedriskais labums no šī projekta realizācijas palielinātos vēl vairāk. Pēc teritorijas labiekārtošanas darbu veikšanas samazināsies apkārtējās vides piesārņojums ar sadzīves atkritumiem.

Projekta ilgums:

15.11.2012.-30.09.2013.

Sīkāka informācija:
Rita Grāvīte,
Ogres novada pašvaldības attīstības nodaļas projektu vadītāja,
Tālr. 65020912, e-pasts rita.gravite@ogresnovads.lv

Labiekārtotais Plaužu ezers