Statuss:
Noslēdzies

Konkursa mērķis: veicināt sabiedrības iniciatīvas kultūras un sporta pasākumu organizēšanā Ogres novada teritorijā.

Konkursa organizētājs: Ogres novada pašvaldība.

Konkursa būtība: konkursa ietvaros nevalstiskās organizācijas un komersanti var pieteikt projektus, kas saistīti ar kultūras un sporta pasākumu organizēšanu, kā arī sniedz labumu pēc iespējas lielākai sabiedrības daļai un ir īstenojami pašu spēkiem.

Konkursā pieejamais finansējums: 20 000 EUR (nodrošina Ogres novada pašvaldība).

Maksimālais finansējuma apmērs, kas var tikt piešķirts vienam projektam: 2 000 EUR.

Projektu pieteikumu iesniegšanas gala termiņš: 2019. gada 28.februāris plkst. 17.00.

Projektu pieteikumu iesniegšanas vieta: Ogres novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrs (Brīvības iela 33, 1. stāvs).

Papildu informāciju un konsultācijas par konkursa nolikumu, pieteikumu sagatavošanu un konkursa norisi sniedz Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa, tālr. 65022169, elektroniskā pasta adrese olga.tinkuse@ogresnovads.lv.

Pievienotie faili

gerbonis