Statuss:
Noslēdzies
Programmas logo

(latv. – Reģionālā sadarbība atkritumu apsaimniekošanā)

Projekta mērķis – Atbalstīt stiprus un labi funkcionējošas atkritumu apsaimniekošanas institūcijas, kā arī radīt vidi investīcijām atkritumu apsaimniekošanas jomā.

Projekta budžets un sadalījums– kopējais 1660360,- EUR, bet tā kā šis ir reģionāls projekts, kurā ir iesaistītas vairākas valstis, Ogres novada daļa no projekta kopējā budžeta sastāda 20600 EUR (no tiem 15450,- EUR ir grants, bet 5150,- EUR ir Ogres pašvaldības ieguldījums).

Finansējuma avots – Interreg III B.

Iesniedzējs – County Administrative Board of Stockholm (latv. – Stokholmas pašvaldības administratīvā padome).

Galvenās aktivitātes – atbalsts reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru izveidē; kompetences un zināšanu paaugstināšana atkritumu apsaimniekošanas jomā; atbalsts atkritumu apsaimniekošanas plānu izveidē; sabiedrības apziņas veidošana un informācijas nodrošināšana.