Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo

Ogres novada pašvaldība pašlaik īsteno projektu „Satiksmes drošības uzlabojumi Ogres pilsētā, rekonstruējot gājēju ietvi un veloceliņu Rīgas ielā” Eiropas Reģionālās attīstības fonda 3.2.1.3.1. apakšaktivitātes „Satiksmes drošības uzlabojumi apdzīvotās vietās ārpus Rīgas” ietvaros.

Projekts tiek īstenots saskaņā ar noslēgto vienošanos 2010.gada 21.decembrī starp Ogres novada pašvaldību un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu, paredzot no kopējām attiecināmajām izmaksām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu 66,65% apmērā, valsts budžeta dotāciju 2,25% un pašvaldības budžeta līdzfinansējumu 31,10 %. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas sastāda 58 297,55 Ls.

Projekta mērķis ir uzlabot satiksmes dalībnieku drošību, izbūvējot gājēju ietves un veloceliņus Rīgas ielā uz Ogres pilsētas robežās ar Ikšķiles novadu.

Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt veloceliņu un gājēju ietvi ar asfaltbetona segumu Rīgas ielā posmā no Ogres pilsētas robežai ar Ikšķiles novadu līdz 341 piketam, kas atrodas līdzās krustojumam ar Doles ielu, kā arī gājēju aizsargbarjeras un ierīkot atbalstsienas. Šī gājēju ietve un veloceliņš turpināsies Ikšķiles novada teritorijā.

Īstenojot projektu tiks nodrošināta satiksmes drošība kājāmgājējiem un velobraucējiem, lai pārvietotos gar Daugavas malu gan Ogres, gan Ikšķiles virzienā.

Projekts tiks īstenots līdz 2011. gada 20. oktobrim un pašus būvniecības darbus ir paredzēts uzsākt šī gada maijā.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo