Statuss:

Iesniedzējs

Ogres novada pašvaldība

Projekta mērķis

Projekta tiešais mērķis ir veikt Ķeipenes S.Eizenšteina komunikāciju centra ēkas renovāciju, tādējādi nodrošinot vērtīgo kultūras muzejisko eksponātu saglabāšanu un pieejamību apmeklētājiem. Projekta vispārējais mērķis ir veicināt radošas, kvalitatīvas dzīves vides attīstību laukos, sakārtojot publisko infrastruktūru un atjaunojot tūrisma objektus.

Projekta numurs

Nr. 17-04-AL02-A019.2201-000002

Finansējuma avots

Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējumu un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Projekta budžets

Projekta kopējās izmaksas ir 111 223.56 EUR, no kurām projekta attiecināmās izmaksas ir 50 000.00 EUR. ELFLA atbalsta finansējums ir 70% no projekta attiecināmo izmaksu summas un Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums ir 30% no projekta attiecināmo izmaksu summas. Projekta neattiecināmās izmaksas sedz Ogres novada pašvaldība.

Galvenās aktivitātes

Ķeipenes S.Eizenšteina komunikāciju centra ēkas jumta nomaiņa, ēkas siltināšana, pamatu hidroizolācija, gruntsūdeņu novadīšana, apkures sistēmas atjaunošana.

Projekta rezultāts

Atjaunota Ķeipenes S.Eizenšteina komunikāciju centra ēka, nodrošinot ekspluatācijas prasībām atbilstošus apstākļus.

Projekta ilgums

11.08.2017.-17.09.2018.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē  http://ec.europa.eu/

Ķeipenes stacijā izbūvē “Potjomkina aku”