Statuss:
Noslēdzies
Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Eiropas Savienības logo

Projekta mērķis

vispārējais – palielināt pašvaldības dzīvojamā fonda energoefektivitāti, uzlabojot tā kvalitāti, ilgtspēju un ekonomisko rentabilitāti, vienlaikus nodrošinot sociālās atstumtības riskam pakļautās iedzīvotāju grupas ar atbilstošu mājokli;

specifiskais – veikt sociālās dzīvojamās mājas Ogrē, Indrānu ielā 14, renovācijas 1.kārtu, tādejādi uzlabojot ēkas energoefektivitāti (uzlabojot tās kvalitāti, ilgtspēju un ekonomisko rentabilitāti) un nodrošinot tās atbilstību personu ar kustību traucējumiem un ģimeņu ar maziem bērniem vajadzībām

Projekta budžets – projekta kopējās izmaksas ir  83 408.86 Ls, t.sk.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums 62 556.65 Ls (75%),

Valsts budžeta dotācija pašvaldībām 4 170.44 Ls (5%),

Ogres novada pašvaldības līdzfinansējums 16 681.77 Ls (20%).

Iesniedzējs – Ogres novada pašvaldība

Galvenās aktivitātes – projekta ietvaros īstenota sociālās dzīvojamās mājas Ogrē, Indrānu ielā 14, renovācija, veicot pasākumus ēkas energoefektivitātes uzlabošanai (ēkas ārdurvju nomaiņa, jumta un sienu siltināšana, logu nomaiņa) un tās pielāgošana personu ar kustību traucējumiem un ģimeņu ar maziem bērniem vajadzībām (uzbrauktuves pie ārdurvīm pārbūve, dušas telpas pielāgošana)

Projekta ilgums – 09.04.2009.-09.12.2009.